.

AUTOTOOLHOME 3 Пакет бр.2 Плоштадот Возачот Малку Сет 2/4/6-инчен Должина за Џеб Дупка Убодни Системи Дрво Столарија Алатка

AUTOTOOLHOME 3 Пакет бр.2 Плоштадот Возачот Малку Сет 2/4/6-инчен Должина за Џеб Дупка Убодни Системи Дрво Столарија

DEN 95.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

No. 2 Плоштадот возачот малку за џеб дупка убодни завртки, 1/4" Хексадецимален месо тело, вкупна Должина : 2" 50mm), 4" (100mm) ,6" (150mm).Често се користи во џеб holg убодни систем,Совршен за Џеб дупка завртки.Прецизност совет геометрија испорачува супериорен fitment, намалување на соголување и кам-out.Силни магнетни може да се заклучи завртки прецизно.Брзи промени хексадецимален месо тело широко се користи на електрична screwdrivers, рака screwdrivers, cordless вежби,влијание вежба итн.Направен од висок квалитет на S2 легиран челик со топлина третираат за повеќе издржливост, поголема цврстина и долг живот употреба.

Главните својства