.

М. JVisun Црвено Палење Стартер Switch Налепница за Lexus ES ГШ е LX NX РК F RX Почнете да го Запре Моторот Копчето Покриваат Вистински Карбонски Влакна Материјал

М. JVisun Црвено Палење Стартер Switch Налепница за Lexus ES ГШ е LX NX РК F RX Почнете да го Запре Моторот

DEN 311.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : ве Молиме проверете ја компатибилноста, големината и обликот внимателно да се обезбеди да добие право на карбонски влакна Палење Стартер Прекинувачи Покрие Налепница.Компатибилни Модели : За Lexus ES (2013-2018), За Lexus gs (2012-2017), За Lexus Е (2013-2017), За Lexus LX (2016-2017), За Lexus NX (2014-2018), За Lexus RC (2014-2016), За Lexus RC F (2016-2017), За Lexus RX (2016-2017), итн.Одлична Заштита : Ова колата стартер прекинувачи покрие налепница може да им даде голема заштита за вашиот автомобил почнете да го запре моторот копчето, и да се спречи површината за внатрешни работи палење стартер се префрла од гребнатини, прашина, имајќи го јасна и нова цело време.Карбонски Влакна Материјал : Ова палење стартер прекинувачи покрие налепница е направен од вистински карбонски влакна, лесни, анти- ' рѓа, colorfast и издржливи.Тоа е издржливи и долготрајни под било какви временски услови.Лесно Да се Закачите : Овие колата стартер прекинувачи покрие налепница има само лепило дизајн, нема штета на вашиот автомобил, лесно да го закачите на автомобил и нема да кора off.Површината мора да биде чиста и сува пред да се почитуваат.За LEXUS ES (2013-2018).За LEXUS gs (2012-2017).За LEXUS Е (2013-2017).За LEXUS LX (2016-2017).За LEXUS NX (2014-2018).За LEXUS RC (2014-2016).За LEXUS RC F (2016-2017).За LEXUS RX (2016-2017).итн.

Главните својства