.

Cheerleading Спорт Пакет Cinch Вреќа | Јадат, Спијат Навиваат

Cheerleading Спорт Пакет Cinch Вреќа | Јадат, Спијат Навиваат

DEN 479.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

210-Denier Најлон.Најлон обвивка.Drawstring затворање.ПЕЧАТЕНИ ВО САД.Ова Се Јаде.Спиењето.Се расположи.cheerleading cinch вреќа заслужува гром аплауз за тоа е светска класа шарени дизајн!Оваа навиваат торба беше отпечатен токму тука, во САД и е омилен меѓу cheerleaders насекаде благодарение на својата издржливи ткаенини, елегантен дизајн и боја исти Durastring drawstring затворање.Поседувате конкуренција и ја делат вашата страст за cheerleading со оваа прекрасна торба за кои вели дека сето тоа!.ПОПУЛАРНАТА ДИЗАЈН!Ова Се Јаде.Спиењето.Се расположи.cinch вреќа карактеристики на еден од нашите најпопуларни навиваат дизајни, така што можете да со гордост се прикаже вашата љубов за спорт, без разлика каде и да одите!Овој сестран cinch вреќа може да се носи како ранец, извршени во текот на рамо, или чувани од страна на тешки и цврсти drawstrings, кои ви даваат безброј опции за да го носат вашиот страшни нови cheerleading торба!.ТРИ ОВАЦИИ за оваа прекрасна cheerleading cinch вреќа!Еден за тоа е издржлива и висок квалитет на ткаенина, два за тоа е неверојатен и уникатен дизајн, и три за тоа е жив боја!Хип Хип Супер!Од практиката за пријател на куќата и насекаде во меѓувреме, земете оваа популарна cheerleading cinch вреќа секаде со вас и нека светот знаат што живеат и дишат на навиваат начин на живот!.КРАЈНАТА CHEERLEADING ПОДАРОК!Ќе имате на вашиот омилен најгласен поборник, вентилатор, или тренер backflipping за радост, кога тие се отвори овој несекојдневен подарок!Од живописни бои за око-фаќање на дизајн, што има толку многу да се расположи во врска со оваа прекрасна навиваат cinch вреќа!.ДИЗАЈНИРАН И ПРОДАДЕНИ од СТРАНА на Chalk Talk СПОРТ - НА САД се базираат семејство во сопственост и управувани бизнис се наоѓа во Конектикат.Ние се гордееме на интегритетот и квалитетот на нашите производи и цврсто стојат зад сето она што ние го продаде.Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да го направи тоа право.Прикажи ги исклучите вашиот спортска гордост на нашиот cinch вреќа со нашите смели еден-на-еден вид спорт дизајн, секој играч би сакал ова како подарок за секоја прилика.Нашата 14" X 18" тешки најлон cinch вреќи се совршени за извршување на секојдневните потреби носејќи го вашиот спортски објекти за да се практикуваат, играта или да се исполнат.Со забава светли бои овие кеси, исто така, направи големи подароци за специјални најгласен поборник или дури и крајот на годината тим подароци.

Главните својства