.

BignzwUra 45PCS Старечки Cupcake Toppers,Училишна Матура Резерви/роденден/Медицински RN за Негување на Тематските Партија Декорации

BignzwUra 45PCS Старечки Cupcake Toppers,Училишна Матура Резерви/роденден/Медицински RN за Негување на Тематските

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пакетот вклучува : 45pcs Старечки cupcake toppers,9 обрасци и 5 парчиња за секој модел.Материјал : Торта toppers е направен на квалитетот cardstock и дрво,издржлив и нетоксичен,може да се користи.Одлично за Лица,медицинска сестра дипломирањето партија,старечки тематските партија,медицински RN тематските роденден, и така натаму.Одличен подарок за медицински љубители!.Тематските стилови на старечки cupcake toppers,вклучуваат медицинска сестра капа,"congration медицинска сестра",медицински RN и повеќе облик, може да се однесува на сликите за детални стил информации,се грижиме за темата добро и додадете повеќе на фестивалот атмосфера.Апликација-Совршени за вашиот торта,пита,овошје плоча слатка маса итн.Само за лепење во храната,или десерти цели,НЕ користете го во рерна.

Главните својства