.

Пирамида 30% Рециклиран Време Картички За Пирамида Модели 3500 & 3700, 4 x 9, Пакување Од 100

Пирамида 30% Рециклиран Време Картички За Пирамида Модели 3500 & 3700, 4 x 9, Пакување Од 100

DEN 304.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тешки карта на акции за свежи, јасни регистрации и издржливи перформанси.Дизајнирани да се користат ефикасно со вашето време-известување машина.Еквивалент на време часовник производителите' време картички.Единствено еднострана картичка, 1 ден преку 7-ми ден.Позелени избор - содржи 30% postconsumer рециклираната содржина.Големина : 100 pk.

Главните својства