.

Уво Восок Отстранување, Новата Надградба на ушната маст Смена Комплет&Алатка со 1080P WiFi ушната маст Смена Endoscope, ушната маст Смена со Камера Уво Почиста за iOS и Андрои?

Уво Восок Отстранување, Новата Надградба на ушната маст Смена Комплет&Алатка со 1080P WiFi ушната маст Смена

DEN 1226.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Најновата надградба во 2021 : Нашето уво восок отстранување endoscope е најновата модел на пазарот, 300 W пиксели 1080 P, тоа може да се обезбеди одлична јасни слики, што ќе ви овозможи да ги отстраните ушната маст повеќе лесно, особено за бебињата, многу погодна и безбедно.Производот материјал е мек и може да се заштити ушите од оштетување.Традиционалните камери се повеќе штетни за ушите.Постојат повеќе отстранување колекции.Тоа е многу погодна за бебињата, старите лица и сите останати.погодни за семејства.High-tech ушната маст отстранување алатка постојана температура : Мултифункционален otoscope, штета за уши, high-definition пиксели може да ви помогнат подобро да се отстрани ушната маст, леќа е многу тенка, увото изберете алатка може лесно и удобно дофат на ушниот канал и tympanic мембрана, погоден за различни големини, овој производ не е само погодна за возрасни и деца, но исто така и за домашните миленици.Тоа може да се користи со уреди како i Phone и i Pad.Овој производ е многу таписерии и компактен, лесен за носење, и тоа е исто така многу погодни за патување.Тоа што има вграден-во 290m Ah батеријата.На ушната маст отстранување алатка може да се провери ушите, устата, носот и другите и во секое време, насекаде.Најновите надгради стил во 2021, добар избор.Лесно да се чисти и полнење : Тоа е лесно да се чисти со вода или избрише, и има IP67 водоотпорен оценка.Нашите производи се користат едноставни и деликатна пакување, која е многу погодна за лична употреба или како подарок.Материјалот е ниту премногу тешко, ниту премногу нежно, и аголот на наклон е соодветно, која може ефикасно чистење на ушната маст без гребење на ушниот канал. NQJYXZP ушната маст отстранување алатка .Тоа има 1080 P high-definition, и 360-степен earbud камера ви овозможува јасно да се види на ушната маст.Водоотпорен, 6 LED светилка монистра.Тоа може да обезбеди подобар поглед за вас.Надградена 3.99 mm earplugs и сонди лесно може да влезат во длабочините на уво канали за возрасни и деца.Стан преземете Wi Fi Видливи, Wi Fi link, компатибилен со HD слики и видеа на повеќето мобилни уреди.Нашето уво лажица се инсталирани и се расклопуваат со користење на ротирачки метод за да ги направи поцврсти и не ќе падне.

Главните својства