.

Празно Тетоважа на Кожата Пракса-Yuelong 10Pcs Тетоважа Пракса Кожата 6x8 Двојно Страни на Силиконски Влошки Tattooing Microblading Пракса наменет за Почетници и Искусни Уметници Т?

Празно Тетоважа на Кожата Пракса-Yuelong 10Pcs Тетоважа Пракса Кожата 6x8 Двојно Страни на Силиконски Влошки

DEN 407.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дебела доволно за двојно еднострано користење.Се применуваат на матрицата користејќи тетоважа матрицата стап или само нерешено со користење на дизајн на практиката на кожата.Дебелина : 0.ФЛЕКСИБИЛЕН и ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Двете страни на секоја тетоважа на кожата се празни. 100% сосема нов и висок квалитет.

Главните својства