.

MTH ВОЗОВИ; MIKES ВОЗ КУЌА НА Песна за Лек Бункер во АВТОМОБИЛ

MTH ВОЗОВИ; MIKES ВОЗ КУЌА НА Песна за Лек Бункер во АВТОМОБИЛ

DEN 866.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

96691. PS-2 CD Високо-Двострано Бункер во Автомобил - За Песната За Лек Автомобил Бр 2019, 2020 Intricately Детални, Трајни ABS Тело Метални Тркала и Оски Умре-Фрлија 4-Тркала Камиони Брзо-Агол Тркала Поставува Игла-Точка Оски (2) Оперативниот Умре-Фрлија Метал Couplers О Скала Kadee-Компатибилен Спојка Монтажа Влошки Детални Кочница Тркала Посебен Метал Парапети 1 : 48 Скала Димензии Единица Мерки : 14" x 2 11/16" x 3 13/16" Работи На О-31 Криви ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - МАЛИ ДЕЛОВИ!НЕ СЕ НАМЕНЕТИ ЗА ДЕЦА ПОД 3.

Главните својства