.

ДДП Explorer DG16 Сонда Стоматолошки Дијагностички Испитувања ЕНДОДОНТСКО се Справи со Двојно Заврши Инструменти 3 Парчиња

ДДП Explorer DG16 Сонда Стоматолошки Дијагностички Испитувања ЕНДОДОНТСКО се Справи со Двојно Заврши Инструменти

DEN 311.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ДДП EXPLORER DG16 СОНДА СТОМАТОЛОШКИ ДИЈАГНОСТИЧКИ ИСПИТУВАЊА ЕНДОДОНТСКО СЕ СПРАВИ СО ДВОЈНО ЗАВРШИ ИНСТРУМЕНТИ 3 ПАРЧИЊА.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ.НАПРАВЕНИ ОД СТРАНА НА ДДП.ДДП EXPLORER DG16 СОНДА СТОМАТОЛОШКИ ДИЈАГНОСТИЧКИ ИСПИТУВАЊА ЕНДОДОНТСКО СЕ СПРАВИ СО ДВОЈНО ЗАВРШИ ИНСТРУМЕНТИ 3 ПАРЧИЊА.

Главните својства