.

YICHENGDA Тавански Вентилатор со Светла,Модерен Круг Тавански Вентилатор, Светло 110V 3 Бои 3 Брзини LED Полу Исплакнете го исклучите Низок Профил Fansuitable за Спална соба и Дн?

YICHENGDA Тавански Вентилатор со Светла,Модерен Круг Тавански Вентилатор, Светло 110V 3 Бои 3 Брзини LED Полу

DEN 7355.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

★ [ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР ДИЗАЈН] големината е 19.87*7.87 инчи, опремени со 72 W затемнување LED светло, покриени со акрил абажур, со подобра светлина.Главната материјал на тавански вентилатор е Ковано iro, акрилик абажур, и PC транспарентен фан ножеви.Неговиот дизајн е модерна и практична. ★[3 БОИ, на 3 НИВОА, РЕКЛАМИ материјал правец на deflector насочува кул снабдување воздух, лесно да се размонтираат, лесен за чистење, лесно да се чисти дома во 3 чекори; ABS5 фан Голем волумен воздух, тивок ветер, мека, трајни и лесни да се чистат.навестување : 1. Ве молиме следете ги инструкциите при инсталирањето.2. Ако не сте добри во инсталацијата, тоа е препорачливо да се побара стручен и технички персонал за да им помогне на★Добредојдовте на нашата продавница да дознаат повеќе за нашите производи.★Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете ни е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 hourspacking листа.1*вентилатор light1*далечински control1*Упатство.

Главните својства