.

Природен Коноп Јаже 50 Метри x 1 Инчен Извртени Манила Јаже Јута Јаже за Занает Декоративни Уредување Маратон,Дрво Виси Замав Решителна Војна Јаже

Природен Коноп Јаже 50 Метри x 1 Инчен Извртени Манила Јаже Јута Јаже за Занает Декоративни Уредување Маратон,Дрво

DEN 1163.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дебела коноп јаже кол 1 инч, Должина 50 метри.Направен од природни висок квалитет јута , мека и лесно да се јазол, лесно да се спакува.Манила јаже воздух-сушење третман, без мрсна вкус.Силна јаже , носат-отпорни, флексибилни, сите временски услови.Извртени јаже се користат различни сцени да ги красат и пејзаж занает проекти, виси guardrails, затегнување на војната,се искачи,клупа.Информации за производот Коноп јаже има речиси и да нема burrs, па не се грижи за stabbing вие или вашето дете на раце, бојата е посветла и декорација е подобро.Јута Јаже Издржливи, флексибилни и сите временски услови.Тоа е воздушно сушен и нема мрсна вкус.На 4-заробени Манила јаже е направен од висок квалитет на природни влакна.астрономски јаже Идеални за украсување и уредување на проектот.

Главните својства