.

Љубовта Емо Момчиња Срцето Трендовски Egirl Eboy GF Естетски Атмосфера, Т-Маица

Љубовта Емо Момчиња Срцето Трендовски Egirl Eboy GF Естетски Атмосфера, Т-Маица

DEN 359.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.

Главните својства