.

Уво ги Собереш, 6pcs Earpick Почиста од не ' Рѓосувачки Челик Двојна Спирала Уво Лажица за Уво Чистење, Уво Заштита (Розово Злато )

Уво ги Собереш, 6pcs Earpick Почиста од не ' Рѓосувачки Челик Двојна Спирала Уво Лажица за Уво Чистење, Уво

DEN 215.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : 6 компјутери earpick почиста е направен од нерѓосувачки челик материјал ,безбедно и издржливи.Пакетот вклучува : 2 buc мали уво зема, широк уво трансферот, спирала уво трансферот, пролет уво ги собереш и долго уво изберете исчисти и меки и тврди ушната маст ефикасно да им даде на вашето уво канали релаксирачка масажа и соодветни средства за чистење.Лесно да се носат : преносна кутија, доаѓа со keychain циклуси и може да се земе тоа да се насекаде.Ергономски дизајн : annular спирала, погоден за ушниот канал структура,кои можат ефикасно да се ослободат чешање и масажа на ушниот канал време за чистење.Подарок : ова 6pcs earpick почиста е совршен подарок за семејството и пријателите, така што тие можат да уживаат во уво масажа.Опис на производот : 6 компјутери earpick почиста е направен од нерѓосувачки челик материјал, безбедно и издржливи,2 парчиња мали уво зема, широк уво трансферот, спирала уво трансферот, пролет уво ги собереш и долго уво изберете исчисти и меки и тврди ушната маст ефикасно да им даде на вашето уво канали релаксирачка масажа и соодветни за чистење е многу мала ,доаѓа со keychain циклуси и може да се земе тоа да се насекаде Спецификација на Производот : Големина : преносни кутија 9.7*1.4 cm/мали уво picks7.7cm/широк уво ги собереш 8.6 cm/долго уво ги собереш 8.9 cm/ спирала уво ги собереш 8.4 cm/пролет уво ги собереш 8.7 cm Боја : роза злато Материјал : не ' рѓосувачки челик материјал Пакетот вклучува : 6 компјутери earpick почиста.

Главните својства