.

Garmin Panoptix LiveScope Скенирање Sonar Систем (010-01864-00)

Garmin Panoptix LiveScope Скенирање Sonar Систем (010-01864-00)

DEN 2903.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Види многу детални, лесна-за-толкува Живеат скенирање sonar слики на структурата, мамка и риба пливаат под и околу вашиот брод во реално време, дури и кога вашиот брод е во мирување.Лесно да се прилагоди на трансдуцерот да се вклопи во вашиот риболов техники; точка очекуваме да се види околу вашиот брод, или точка надолу за да ја видите директно под вашиот брод.Види неверојатно остри реално време скенирање sonar слики до 200' надолу и подалеку.Став наслов Референтен систем (емитува) стабилизира sonar приказ на табелата плотер екран, дури и во тешки услови.Едноставна plug-and-play Garmin Морски мрежа конектор, го прави лесно да се инсталира и беспрекорно се интегрира со вашиот компатибилен Garmin табелата плотер.Види многу детални, лесна-за-толкува живеат скенирање sonar слики на структурата, мамка и риба пливаат под и околу вашиот брод во реално време, дури и кога вашиот брод е во мирување.Лесно да се прилагоди на трансдуцерот да се вклопи во вашиот риболов техники; точка очекуваме да се види околу вашиот брод, или точка надолу за да ја видите директно под вашиот брод.Види неверојатно остри реално време скенирање sonar слики до 200' надолу и подалеку.Став Наслов Референтен Систем (AHRS) стабилизира sonar поглед на chartplotter екран, дури и во тешки услови.Едноставна plug-and-play Garmin Морски Мрежа конектор, го прави лесно да се инсталира и беспрекорно се интегрира со вашиот компатибилен Garmin chartplotter.Стил : Скенирање Sonar Систем.

Главните својства