.

Kotbs 6 Листови Полна Рака Привремена Тетоважа, Водоотпорен крупните Привремени Тетоважи за Жени Мажи Возрасни Црн Череп се Зголеми Телото Уметност Тетоважа Налепни?

Kotbs 6 Листови Полна Рака Привремена Тетоважа, Водоотпорен крупните Привремени Тетоважи за Жени Мажи Возрасни

DEN 239.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

ГОЛЕМИ РАКА ПРИВРЕМЕНА ТЕТОВАЖА - 6 листови крупните привремени тетоважи кои се мери димензија 7" x 19".Вашите пријатели ќе биде изненаден што траеше толку голема тетоважа!Голема забава за партиите, специјални настани и за тестирање како би вистинска тетоважа изгледа.ПРИФАТЛИВА ДОПОЛНИТЕЛНИ ПРИВРЕМЕНИ ТЕТОВАЖИ БЕЗ БОЛКА - ако сте сакале тетоважа но загрижен за болка и трошоците, сега е вашата шанса!Се применуваат овие тело налепници во секунди и никој не ќе веруваат дека тие не се вистински договор.ИЗДРЖЛИВИ, ВОДООТПОРЕН И ОТСТРАНЛИВ - долго трае 3-5 дена, зависи колку тушеви ќе потрае и колку пати ќе чистење на тетоважа со сапун и вода,Лесно да се примени во 10-20 секунди со само вода и лесно да се отстранат со триење на алкохол, телото масло, маслиново масло.ПРИМЕНЛИВИ ПРИЛИКИ - ги Носи денот или ноќта, и да ги промените веднаш!Одлично за pensacon ноќта на Вештерките костим,Салата, Партија, панк партија,тетоважа салон фото сесија,Клуб, Карневал, Патуваат, Свадба, Танцување, Пливање на плажа, празници, одмори, концерти, базен,плажа, вечера фустан,музички фестивал,bachelorette партии и повеќе.КУПИ СО ДОВЕРБА - нашите лажни тетоважи привремени тетоважи се поддржани од страна на ПАРИ НАЗАД & ЗАДОВОЛНИ ГАРАНЦИЈА, вашето задоволство е наш приоритет.Добиете за забава!.Моделот Име : A. Флорални.

Главните својства