.

Анти- ' Рѓа Уво Трансферот, Мини Уво CleaningTool Earpick Лажица, Титаниум Спирала Уво ги Собереш Лажичка за Дома

Анти- ' Рѓа Уво Трансферот, Мини Уво CleaningTool Earpick Лажица, Титаниум Спирала Уво ги Собереш Лажичка за

DEN 230.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тоа е лесни, тешки, анти- ' рѓа и antiallergic.Многу погодно за вас да се носат и продавница.Тоа е одлична алатка која може да се земе за време на патувањето, кампување, пешачење, качување и многу други активности на отворено.Овој производ е earpick, кој е направен од премиум титаниум алуминиумски, висока јачина и високо еластична.Тоа е knurling дизајн на тоа, кои спречуваат лизгање и лесно да се одржи.Функција : Овој производ е earpick, кој е направен од премиум титаниум алуминиумски, висока јачина и високо еластична.Тоа е knurling дизајн на тоа, кои спречуваат лизгање и лесно да се одржи.Тоа е лесни, тешки, анти- ' рѓа и antiallergic.Многу погодно за вас да се носат и продавница.Тоа е одлична алатка која може да се земе за време на патувањето, кампување, пешачење, качување и многу други активности на отворено.Спецификации : Материјал : титаниум алуминиумски Боја : како на сликата прикажани Димензии : должина-6.5 см / 2.56; дијаметар-0.2 cm / 0.079 во Тежина : Околу. 2g Пакет Листа : 1 x Уво Лажичка.

Главните својства