.

Мотоцикл Вистински Карбонски Влакна Пред Гориво во Резервоарот за Гас Airbox Покрие Guard Обтекател Заштитник За Ducati Panigale V4 / V4S / V4R

Мотоцикл Вистински Карбонски Влакна Пред Гориво во Резервоарот за Гас Airbox Покрие Guard Обтекател Заштитник

DEN 1992.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Материјал】Направен од Висок квалитет пре-импрегнирани Карбонски Влакна. 【Функција】се Спречи вашиот велосипед од кал и нечистотија, Обезбедуваме релаксирачка и безбедно возење за возачот,Спречување на вашиот резервоар и од страна на делови од нула или оштетување. ,Добра еластичност и топлина толеранција.Не е лесно да попуштат. 【Fitment】Одговара За Ducati Panigale V4 / V4 S / V4 R. 【Лесно да се во кабина】Совршен натпревар за orginal и Лесно да се инсталира. 【Пакет】Пакетот вклучува СЕТ 1 Карбонски Влакна Резервоарот Airbox Капак.

Главните својства