.

ALAZA Патување Јога Мат Не се Лизга, Количка за Јога Мат, Јога Мат Крпа Вежба Душеци за Жените Девојка Виножито Еднорог Сирена

ALAZA Патување Јога Мат Не се Лизга, Количка за Јога Мат, Јога Мат Крпа Вежба Душеци за Жените Девојка Виножито

DEN 935.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Микрофибер и природна гума.Материјал : Микрофибер и природна гума.Димензија : 71"L x 26"W x 0.03" Дебела.Тежина : 1.89 lbs.Количка за Јога Мат и Против Пролизгување : Нашата тенка јога мат може лесно да се огради нагоре, што го прави идеален за патување јога мат.Доаѓа со удобен сметководствена торбичка.Изработени од природна гума, толку повеќе пот се апсорбира, повеќе не се лизга тоа е.За нега на Настава : Може лесно да се чисти со машина; Топло Совет : Пред да го Користите, ве Молиме Посипете Вода На Мат, Јога Мат Повеќе Ќе се Лизга-Отпорни.Answer : ___________________________ Note : 100% Задоволство Гарантира : Ние нуди одлични услуги на клиентите.Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа.ALAZA Патување Јога Мат Не се Лизга, Количка за Јога Мат Јога Крпа Материјал Микрофибер и природна гума Димензија 71"L x 26"W x 0.03" Дебела.Тежина : 1.89 кг ; компактен квадратни и лесно се вклопува во вашата патна торба или случај ,земете вашата јога пракса насекаде во движење со оваа премиум мат Свитлива и Лесни Нејзините ултра-тенок големина го прави полесна и може да се мијат во машина за перење.Тоа може да биде укината и поставени насекаде.Пакет Презентација на посебна потврда со кеси, мала големина, директно може да се врши или се стави во ранец, ќе биде полесно да се носат.Прилики за користење Тоа е одлична за сите видови на фитнес и вежбање рутини, вклучувајќи жешка јога, пилатес и секој кат вежба.

Главните својства