.

Алекс Спа Скица и Искра Тетоважа Пенкала Девојки Мода Активност

Алекс Спа Скица и Искра Тетоважа Пенкала Девојки Мода Активност

DEN 354.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Привремена тетоважа комплет со stencils и гел пенкала.Се трага, модерни дизајни со стап на stencils потоа излупете исклучување и боја.Тетоважа мастило мие исклучување со сапун и вода.Вклучува 6 перат тетоважа пенкала и 6 матрицата налепници.Се препорачува за деца од 8 години и постари.АЛЕКС Спа Скица и Искра Тетоважа Пенкала вклучува сè што девојките треба да се привлече своите тетоважи.Користете го држи на stencils да се трага, модерни дизајни, потоа излупете исклучување и боја.Девојки ќе љубов убава резултати, кои се лесно да се создаде.Тетоважа мастило мие исклучување со сапун и вода.Пенкала дојде во сребрена, виолетова, сина, зелена, портокалова и розева.Се препорачува за деца од 8 години и постари.

Главните својства