.

AAProTools Heidbrink Корен Совет Остар Зашилен Завршува Лифтови Во Собата Лево, Десно & Прав Агол Злато Се Справи Со Стоматолошки Инструменти

AAProTools Heidbrink Корен Совет Остар Зашилен Завршува Лифтови Во Собата Лево, Десно & Прав Агол Злато Се Справи

DEN 388.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

AAPro Tools Heidbrink Корен Совет Остар Зашилен Завршува Лифтови Во Собата Лево, Десно & Прав Агол Злато Се Справи Со Стоматолошки Инструменти.Нерѓосувачки Челик, Gauranteed Задоволство И Вредност За Пари.Сите Инструменти Се Произведени Со Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик.AAPro Tools Производи Нудиме Рачно Изработени На Допир На Секој Инструмент.Одличен Квалитет Како На Сликата.AAPro Tools Heidbrink Корен Совет Остар Зашилен Завршува Лифтови Во Собата Лево, Десно & Прав Агол Злато Се Справи Со Стоматолошки Инструменти.

Главните својства