.

Congrats медицинска Сестра Торта Topper - BSN RN Дипломирањето Торта Topper - Congrats Град на Медицински факултет Дипломиран Партија Декорација (Сребро)

Congrats медицинска Сестра Торта Topper - BSN RN Дипломирањето Торта Topper - Congrats Град на Медицински факултет

DEN 647.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Congrats медицинска Сестра Topper】 : совршен за медицинска сестра gratuation партија!Изработка на вашата партија повеќе импресивен. 【Лесен за Употреба】 : само да ја отворите пакет, а потоа се држи во вашиот торта или колачи директно. 【Еко-пријателски Материјали】 : ова topper е направен од 100% хартија, лесно да се рециклира и безопасно. 【Предложи Користи】 : користете го красат вашата торта.Или можете исто така да го користите како photobooth позадина, фото позадина. 【 Ве молиме да се Купи со Доверба】 : ќе се добие целосна наплата гарантира во секое време, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние извршување за да се обезбеди 100% задоволство услуга.

Главните својства