.

(DKKPIA) AC Адаптер за Западот Морски VHF50 5471503 VHF55 7642358 VHF85 VHF50A BP55 7956543

(DKKPIA) AC Адаптер за Западот Морски VHF50 5471503 VHF55 7642358 VHF85 VHF50A BP55 7956543

DEN 1754.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен со : Запад Морски VHF50 5471503 VHF55 7642358 VHF85 VHF50 A BP55 7956543. Влез : 100-240v, 50-60 Hz.Обезбедува софистицирани коло дизајн со текот на загреана,над-струја,во текот-полнење заштита.Безбеден дизајн и високо квалитетен материјал обезбедува на полначот на температурата одржување на ниско ниво на безбедност на полнење.На адаптер е многу издржлив и лесен за ракување.Тоа е со мулти безбедност за заштита и безбедно да се користи.Поголема енергетска ефикасност, пријателски за земјата.Произведени со највисок квалитет на материјали . 30 дена пари гаранција за враќање,одлична услуга и 100% задоволство!ве молиме остатокот увери купување.

Главните својства