.

Т-форма Стоматолошки Образ Усна Ремените Устата Настроената Стоматолошки Ортодонтски Алатка Хируршки Ремените за Белеење на Заби

Т-форма Стоматолошки Образ Усна Ремените Устата Настроената Стоматолошки Ортодонтски Алатка Хируршки Ремените

DEN 287.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Издржлив Материјал】Црна Пластика Устата Настроената Направен Од Тешки, Еко-Пријателски, Издржлива Пластика Да Трае Долго, ве молиме алкохол дезинфекција, и компатибилен со ладна стерилизација и автоклав (

Главните својства