.

Вистински Џо 85156 Eclipse Анти-Поздравниот Писоар Екран, Лаванда Полиња (Пакување од 12)

Вистински Џо 85156 Eclipse Анти-Поздравниот Писоар Екран, Лаванда Полиња (Пакување од 12)

DEN 666.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Премиум мирис контрола.Храбар модерен мирис со свежи лаванда мирис.Висока фреквенција мирис кој трае 30 дена.Ја елиминира речиси сите splashback.Закачи за повеќето форми и големини на Urinals.Eclipse писоар екрани се елиминираат речиси сите splashback така тие не само што се спротистави malodors но и да се спречи нив на изворот.Иновативни патент-очекување дизајн им овозможува на екрани да бидат инсталирани во било која позиција, без да се загрозат splashback перформанси.На огромна површина и Анти-поздравниот назад tines се одразува на двете страни на екрани, па без разлика колку тие се ставени во писоар тие секогаш се изврши како што треба.Овие deodorizing писоар екрани се дизајнирани да одговараат на речиси сите писоар форми и големини.Цврсти доволно да се обезбеди ефективна потрошувачка и стапица заштита, Тие се, исто така, флексибилни за совршено се вклопуваат.

Главните својства