.

TOUCHBeauty Мини лак Фен со Воздух и 5 УВ LED Светилка Наменета за Тинејџерите/Почетници Погоден за Редовни Гел лак Пурпурна 1439

TOUCHBeauty Мини лак Фен со Воздух и 5 УВ LED Светилка Наменета за Тинејџерите/Почетници Погоден за Редовни

DEN 383.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

2 IN1 Помине Фен доаѓаат со Воздух за сушење на владата и УВ светлина сушење на владата да се исуши ноктите полирање безбедност и убаво.МИНИ ГОЛЕМИНА ФЕН е наменета за Деца/Тинејџери/Почетник : Само може да сушење 4 прсти на време, доаѓа со притиснете го копчето за вклучување, и прст плоча се обезбеди прецизност сушење на ноктите.НЕ БЕЗБОЛНО СУШЕЊЕ оваа мини фен нуди 100% безбедно Воздух или 380-385nm УВ светло режим на сушење на ноктите или прсти иако тоа не може да брзо сушење во 30 години.НЕМА ЦРНИ РАЦЕ СУШЕЊЕ РЕЗУЛТАТ понуда Воздух-сушење aviod силна УВ ламби предизвикува проблеми со темно раце.Идеалите за Божиќ ден подарок.Напојува со 3 ААА батерии (Батерии не се вклучени).TOUCHBeautys 2 во 1 лак Фен работи со УВ или вентилатор за сушење акција.Тоа може да се користи за да се исуши УВ и гел врз основа ноктите полирање веднаш и убаво.На фен има слепа точка за внатрешни работи.Тоа обезбедува завршен, па дури и покриеност.Тоа функционира само кога корисникот ќе притисне на уредот додека удобно одмор својата рака во единицата.Овој фен има пренослив дизајн кој лесно може да се користат за прст и пети ноктите.Благодарение на неговите компактни димензии и мала тежина дизајн, тоа е, исто така совршен за патување.

Главните својства