.

TANKE Челик Веслање Машина за Кардио Rower Тренингот на Телото Обука Дом Салата Фитнес Додаток 469.1 оз

TANKE Челик Веслање Машина за Кардио Rower Тренингот на Телото Обука Дом Салата Фитнес Додаток 469.1 оз

DEN 9049.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Веслање Машина за Мерење, броење, далечина, потрошени-калории метар екранот.Навивам Бар Метал ви Овозможува да се симулираат вода пловењето, со полно тело, вежби за вас.Веслање Машина Салата има хидраулични амортизацијата, 12-опрема отпор на вредноста и 3-позиција висина прилагодување.Веслање Машина Челик 10cm проширува главната рамка сила ширина, цврста и стабилна.Веслање Машина Фитнес 8 челична носечка ролери, мазна и silent.Ние ќе ги реши вашите проблеми, во време со висок квалитет на услуга став Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Веслање Машински Материјали : Челик Тежина : Околу. 13300g / 469.1 оз Пакет Листа : 1 * Веслање Машина Забелешка : ве Молиме забележете дека стариот и нов тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Главните својства