.

10ft 14ft 16ft Брануваа за Деца и Возрасни со Безбедноста Куќиште Нето Кошарка Обрачот, Скокање Мат, Безбедност Подлога, Отворено Рекреативни Брануваа држи До 600~800LBS

10ft 14ft 16ft Брануваа за Деца и Возрасни со Безбедноста Куќиште Нето Кошарка Обрачот, Скокање Мат, Безбедност

DEN 1838.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

[Безбедност Куќиште Нето] : Анти-УВ, ЈП материјал, на сила е двојно повеќе од обичните мрежи.Висината е до 5.75 FT.Тоа може да се заштити децата од паѓа и паѓа.Безбедност куќиште пребивање се совршено во прилог на челични цевки кои се полни со EPE мека пена.Ова, исто така, ги елиминира разликите помеѓу предниот и нето-да се обезбеди дека децата ќе може да игра безбедно и среќно во брануваа. [Повеќе Забава 4 U-облик на нозете (1.3 mm задебелена поцинкуван челик цевки).На лак во облик на цевки се поврзани со патентирана 3мм задебелена tee цевковод за подобра стабилност и безбедност.Сите Тобогани се целосно тестирани за сигурност и издржливост. [Капацитет на Брануваа] : товарот капацитет на брануваа до 820 LBS, кои можат да се сместат 5-6 деца истовремено.Ова е добро место за децата да се дружат, а тоа ќе привлече многу деца да дојде и да игра.Што ќе стане детско игралиште за децата и родителите можат да го поминат среќен време со нив.Ние нудиме целосна скала, така што тие може да се нагоре и надолу лесно, безбедно. [Забелешка] : Оваа ставка доаѓа во 2 кутии и може да НЕ бидат испорачани во исто време.Ве молиме почекајте трпеливо или контактирајте со продавачот ако добиете само дел од нив.ПРОЧИТАЈТЕ ПРЕД СОБРАНИЕТО И УПОТРЕБА ПРИРАЧНИК.Оштетување на брануваа или Повредени може да се резултат од погрешната инсталација и злоупотреба.

Главните својства