.

Амазон Мажите Најважен е Полн-Zip Поларните Руно Јакна

Амазон Мажите Најважен е Полн-Zip Поларните Руно Јакна

DEN 444.72

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Лесно преку градите и конусни преку половината.Мека, топла и нејасни средината на тежина поларните руно ткаенина.Целосна должина zippered затворање на предната страна.Еден бренд.Најважен е фокусирана на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на мажите мора да haves вклучува поло маици, chino панталони, класика-одговара шорцеви, повик копче-падови, и членови на екипажот деколте tees.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.

Главните својства