.

GRILLART Скара Кошница за Зеленчук & Месо – Големи Скара Вок/Пан за Целото Семејство - Тешки Нерѓосувачки Челик Veggie Бразилецот Кошница Изграден да Трае - Најдобрата СКА?

GRILLART Скара Кошница за Зеленчук & Месо – Големи Скара Вок/Пан за Целото Семејство - Тешки Нерѓосувачки Челик

DEN 575.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Нема Повеќе Храна Намалувањето - Бразилецот Veggie толку Лесно!】 : Уште страдаат од veggie пуштање преку вашата решетки?Или се обидува да се готви зеленчук во кујната и скара главен предмет во градината за да се избегне овој проблем, но ќе мора да се брза franticly меѓу?О, стоп!Само се нашите скара кошница дома, и го стави сите вашата страна јадења во тоа, тогаш сте во можност да ги скара покрај главниот предмет на вашиот скара.Нема повеќе потреба да се готви два пати или трчаат наоколу како луди личност, вие сте сите во собата за една голема партија!. 【Повеќе Вкусна Храна?Добив тоа! 】 : Користење на бразилецот кошница со совршено големина перфорации, не само што се спаси од неволја на храната паѓа, но им овозможи на вишокот на вода да се кандидира надвор и вкусни smoky вкус да се добие во.Вашата храна ќе изглед и вкус подобро со вкусна знак и еден допир на чад што не можете да го добиете од готвење на шпоретот.Сакам да се биде човек што се нарекува "угостителство гениј"?О, само да се добие тоа!. 【Помалку се Исчисти, Повеќе BBQ Можности】Со нашите скара кошница што може да се скара ништо, вие едвај треба да се готви нешто внатре во летните месеци, ви спаси многу од кујна да се исчисти.Можете да го направите сите зеленчук во ова, фрли и да се сврти околу нив да се готви нив еднакво како промешајте-срј.Или фрли на месо и зеленчук со вашиот омилен маринада и ставете ги во нашите скара кошница наместо трошење еден час провира нив на skewer, ќе добиете совршена kebab изгорат минус gooey хаос од skewers!. 【Изграден за Траен - Тешки Нерѓосувачки челик & Засилен Агол Загради】 : Тешки 100% од нерѓосувачки челик, значи може да издржи голема топлина /се справи со какви било бразилецот работа без горење или преку warping надвор од форма.Го задржат топлина и готвачи храна брзо.Одлично за Кампување!Засилен агол загради се обезбеди тоа ќе остане интеграција и тешко да се распадне.Кога ќе се одржи нашите скара кошница, вие ќе се чувствувате ништо друго туку квалитетот, затоа што ние знаеме како вистински скара ентузијаст како тебе, само најдобрите заслужуваат вас!. 【100% Пари Гаранција за враќање на】 : многу Сте добредојдени да ни порака за целосна наплата или задоволителна замена, ако има било каков проблем, но ние сме сигурни дека овој сигурно ќе биде вашиот омилен BBQ алатка некогаш!Кликнете на "Додади во Кошничка Копчето за Сега".Да се разгледа добивање ДВА - еден за вас и еден за вашиот најдобар пријател. (Машина за миење садови безбедно).

Главните својства