.

Здраво MrLin Мажите Jogger Панталони Панк Товар Baggy Techwear Хип Хоп Harem Панталони Streetwear Тактички Песна Панталони

Здраво MrLin Мажите Jogger Панталони Панк Товар Baggy Techwear Хип Хоп Harem Панталони Streetwear Тактички Песна

DEN 695.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Мултифункционален џеб : Еластична корселе со drawstring, 2 страна коса џебови, 2 задниот џеб, и 2 големи и длабоки подолу џебовите на бутовите; еластична глуждот ракави; има повеќе простор за бутовите и нозете со падна crotch и конусни стил.Супер удобно материјал : Кожа-Пријателски Материјал Направен од висок квалитет на Памук и Spandex, имаат добра пропустливост на воздух, меки и удобни за носење.Streewear и фитнес : панталони се направи вашите мускули може да дишат во текот на вашата нога вежби.Носат овие да салата не само за изгледот, но удобноста и лесен дека овие sweatpants обезбеди, како и.Материјал И се Погодни Сезона : На mens joggers панталони е направен од висок квалитет на увезени памучен материјал и одличен увезени полиестер материјал.Тоа е многу удобно и да дише.Тоа, исто така, има одредени топлина функција.joggers панталони е погодна за сите сезони, пролет, лето, есен и зима.Погоден Повод : На mens товар jogger панталони се погодни за на училиште, на улица, трчање, туризам, кампување, излет, планинарење, hip hop street dance конкуренција, велосипедизам и повеќе Други активности.

Главните својства