.

VIISHOW Жените Sherpa Pullover Квартал Патент Долг Ракав Меки Руно Јакни Џемпери Суичери Pullover Грб со Џеб

VIISHOW Жените Sherpa Pullover Квартал Патент Долг Ракав Меки Руно Јакни Џемпери Суичери Pullover Грб со Џеб

DEN 1646.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Облека за Нега : Машина за миење препорачува со миење торба и ниска температура на вода, користење на благи нежен сапун, хлор.Се Одлучите За Себе Дали Ќе Се Избере Рамнината-Обоени Или Шарени Патики За Поставување Акценти.Долг Ракав.Квартал патент јака дизајн совршен погодно за вас да се стави на и полетување.Нејзините прилично удобен и топол кога ќе се носат на врвот надвор во вечерните часови да одиме на кучето или само да ја заврши себе си во тоа на домашен терен.Мека Sherpa Руно.Измијте Настава : Машина за миење,препорачуваме со перење торба/ Не Кајгана / Висат Линија или Сува.Ако ви се допаѓа baggy одговара, ве молиме изберете големина нагоре.Одговара : Ова pullover џемпер е супер топло,fuzzy и пријатно!Само додадете вашите омилени фармерки или leggings за еден неврзан но тренд изглед.Оваа Половина-Zip Pullover е НЕВЕРОЈАТЕН.Тие ќе бидат добра јакна за оваа Есен и Зима.Повод : ќе бидете изненадени од тоа колку мека овие руно јакни се.Повик Кадифен Изглед Нема Да Ве Изневери Во Студени Температури.Ребрести Ракав и Полите Дизајн.Лесно да се совпаѓаат со чизми, патики, фармерки, здолништа за мода се погледне во есен или зима.Ќе падне во љубов на допир.Тие ќе бидат добра јакна за оваа Есен и Зима.Совршен за повик, дневна, одмор, кампување, скијање, семејството дена, итн.Тоа е прилично удобен и топол кога ќе се носат на врвот надвор во вечерните часови, да се шета кучето.Класичен Долги Ракави, Со Мека Квалитетот На Руно Придонесе За Високо Чувство-Добар Лик На Оваа Pullover.Или носат со вашиот омилен pajama bottoms за релаксирачки ден дома.Можете да го носат на студени утра и ноќи.Обичните Поштенски До Џемпери.Одговараат За Било Прилики.Ќе бидете изненадени од тоа колку мека овие руно јакни се.Квартал Патент Јака Дизајн Совршен Погодно За Вас Да Се Стави На И Полетување.Со Овој Sweatshirt , Вашиот Мода И Топла Облека Е Речиси Завршена.кенгур џебови.Совршен за повик, дневна, одмор, кампување, скијање, семејството дена.Големина : Проверете ја големината на табелата од детал страница внимателно пред да нарачате(Не Големина)!НИ Големина Табела : Мали(US4-6)/ Среден(US8-10)/ Large(US12-14)/ X-Large(US14-16 W)/ XX-Large(US18-20 W).Патент затворање.Можете да го носат овој капут за Божиќ, патување, одмор, викенд и така натаму.Жените Зима Падне Sweatshirt.Топло Стојат Јака.Носат со вашиот омилен pajama bottoms за релаксирачки ден дома, или во пар со некои фармерки за секојдневен изглед.Лесни мека Sherpa pullover.Се Разбира, Спортски Чевли Или Чизми Не Треба Да Се Водат За Исчезнати.Својата Совршена Да се Носат Leggings Или Фармерки Дома Или Надвор, Но Овој Sweatshirt Е исто Така Одличен Придружник Кога Сте на Чекор Од Предната Врата.Мека Топол Џемпер Блузи.Оваа faric е мек, дебел и меки.

Главните својства