.

Левиевите Жените Крајната Западна Кошула (Стандард и Плус)

Левиевите Жените Крајната Западна Кошула (Стандард и Плус)

DEN 808.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 68% Памук, 32% Полиестер.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Тоа го носи класичен западен карактеристики како бисер прилепува и укажа џеб клапи, кои се рефлектираат на arcuate бода на задниот џеб од нашите фармерки.Класичен одговара.Точка јака, Пред фуста.Тексас.Градите : 19 5/8" Пред Должина : 26 1/2".Носени од пионерите, outliers и outcasts, левиевите Западен кошули се тестирани од страна на генерации и да претставуваат солиден Американски кул.Тоа го носи класичен Западен карактеристики како бисер прилепува и укажа џеб клапи, кои се рефлектираат на arcuate бода на задниот џеб од нашите фармерки.

Главните својства