.

Водни Обичај Плочка Зелена Морска Желка Семејство Порцелански Базен Мозаик

Водни Обичај Плочка Зелена Морска Желка Семејство Порцелански Базен Мозаик

DEN 8399.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Рачно изработени во Феникс, AZ САД.Направен од Мраз-доказ Порцелански плочки.Монтирани на мрежа поддршка & подготвени за инсталација.Доживотна гаранција.Нашиот прекрасен базен мозаици се создадени од тимот овде, во нашата фабрика во Аризона.Семејството вклучува 1 - 24" x 24" со сенка 2 - 9.5" x 9.5" со сенки 2 - 6" x 6".

Главните својства