.

ДТП Доктор на физикална Терапија Кафе & Чај Подарок Кригла Печатени На Двете Страни

ДТП Доктор на физикална Терапија Кафе & Чај Подарок Кригла Печатени На Двете Страни

DEN 479.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

УНИКАТЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Тоа е тешко да се излезе со еден единствен присутен понекогаш.Можете да не одат во ред со оваа уникатна кригла дека не се продава во продавници, кој му кажува на светот малку нешто за лице за пиење од тоа (и тие ќе се сеќавам на вас секој пат кога тие се малце од нивните омилени кригла).ПРЕМИУМ сублимација отпечаток се појавува на двете страни на ова 11 унца бела керамички кригла.Тие направена од највисока оценка керамички, и нашите дизајни се печатени и рака sublimated во сад.ОВА 11 УНЦА БЕЛА керамички кафе кригла има голем, лесно да се зафат C-дршката и е и микробранова печка и машина за миење садови безбедно и сублимација процес се направи слика трајно импрегнирани во кригла, така што тоа не се носат надвор.ПОДАРОК ЧАШИ се совршен за секоја прилика може да се мисли и прави одличен подарок за вашиот најдобар пријател, татко, мајка, сопруг, сопруга, брат, сестра, шеф, свој колега, момче или девојка.Секој секогаш може да се користи нов омилен кафе кригла!.Рачно изработени И БЕЗБЕДНО СПАКУВАНИ : секој кригла е предаден во рециклираат кутија совршен за давање на подарок, а истовремено обезбедувајќи тие ќе бидат безбедни во транзит!Овие чаши се рачно изработени и мали варијации во бојата и локација се е можно.Исто така, компјутерски монитори, направи бои малку поинаква од реалните кригла боја.Ова е уникатен подарок идеја сте биле во потрага за!Направете вашиот ДТП Доктор на физикална Терапија подарок кафе кригла посебни страна на облекување кригла до уште повеќе за kinki со ставање на дополнителна подароци во внатрешноста, како што се лепенки, магнети, бонбони и чоколади, или од кафе и чај кеси.Ова 11 унца бела керамички кафе кригла има голем, лесно да се зафат C-дршката и е и микробранова печка и машина за миење садови безбедно и сублимација отпечаток се појавува на двете страни.Тие направена од највисока оценка керамички, и нашите дизајни се печатени и рака sublimated во сад.На сублимација процес се направи слика трајно импрегнирани во кригла, така што тоа не носат off Get твое денес!Сликата на авторските Raintree Чаши 2018.

Главните својства