.

Ози Смит Св. Луј Кардинали Autographed Нова Ера Капа - Autographed Капи

Ози Смит Св. Луј Кардинали Autographed Нова Ера Капа - Autographed Капи

DEN 4499.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Капи.Оваа капа е лично на рака потпишан од страна на Ози Смит.Тоа се дошло под покровителство на MLB Автентикација Програма и може да биде потврдена од страна на неговиот нумерирани холограмот на MLB Таа, исто така доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Ози Смит сувенири.Ул.Луис Кардинали сувенири.

Главните својства