.

Лондон Алишта Пеглање & Големината Спреј 32 Оз. - Спреј Скроб Алтернатива - Помалку Беспомошна Од Скроб - Unscented

Лондон Алишта Пеглање & Големината Спреј 32 Оз. - Спреј Скроб Алтернатива - Помалку Беспомошна Од Скроб - Unscented

DEN 395.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

НЕ СПРЕЈ СКРОБ : Ткаенини се остави јасни, но не и беспомошна.Додадете тело за сосема нов изглед и се чувствуваат & cut преку брчки.Не-аеросол, не-затнување, и помалку flaking од скроб.Quilters : Jolly добро за кротењето на вашиот quilting квадрати.Мирис-free / unscented, без парфеми или бои.

Главните својства