.

Чоколадо Овоштарник Темно Чоколадо Опфатени Pecans (6oz)

Чоколадо Овоштарник Темно Чоколадо Опфатени Pecans (6oz)

DEN 198.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Чоколадо Овоштарник е cacao enrobed pecans се совршен оброк за секоја прилика.Леле вашите гости со крцкава, chocolatey вкус сензација, или ужинка во вашата сопствена волја!.Секој од нашите Чоколадо Овоштарник креации се производи на САД, е Кошер уверение, и доаѓа во resealable торба..осигура дека вие не се јадат сите нив одеднаш!.Секое парче е преполна со најпосакуваниот налудничав вкус, проследено со чиста чоколада добрина и многу посакувана криза!.Сите наши Чоколадо Овоштарник производи содржат 56% cacao, осигурувајќи дека секој од нашите производи доаѓа со chocolatey удар!Занесе знаејќи дека нашиот чоколадо е од највисок квалитет!.Чоколадото Овоштарник бренд е дел од Cibo Вита семејство.Чоколадо Овоштарник нагласува вина слободни уживање.Овие се врховниот темно чоколадо опфатени овошје и ореви!.

Главните својства