.

Кутре Фидер Брадавица 4 Димовска Станица Нови Роден Кученце Меур Маче Млеко Сад 300ML

Кутре Фидер Брадавица 4 Димовска Станица Нови Роден Кученце Меур Маче Млеко Сад 300ML

DEN 1031.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Безбедно Силикони Материјали】 : На puppies фидер брадавиците усвојува храна одделение силиконски материјал, мек, флексибилен, висока температура отпорен и издржлив, лесен за чистење. 【Мулти Брадавиците за Puppies】 : 4 брадавиците кутре млеко хранење станица, може да се искористат маче puppies природата на независни доењето, наместо вештачко хранење, еден по еден кои ќе логор нив. 【Научни Дизајн】 : Имитација на градите форма, 300ml капацитет, умерена брадавица големина одговара за повеќето домашни миленици, и да ги покрие нашите капак може да помогне да се намали притисокот на воздухот, да се забави на проток во случај на chocking, брадавица маска може да се заштити млеко од намалувањето ако другите пет бебиња, не пијат. 【Упатство за корисникот】 : ве Молиме бидете сигурни дека тоа е време за оброк, да ви помогне да ги води кутре шише сад за чување е брадавица во пет бебиња уста, кога тој има вкус на млекото таа ќе си го цица постепено, ако тоа не е, ве молиме да бидат трпеливо да се обиде 2-3 пати, еднаш тоа е запознаен со меур фидер таа ќе си го цица само од себе. 【Пакување Додатоци】 : Кутре старечки шише*1, капак*1, брадавица опфаќа*5, мануел*1, dustproof пластична кеса*1, заштитна бисер памук*2, кутија*1. Симпатична тиква млеко фидер за кученце бебиња, што го прави вашиот хранење полесно и им овозможува да се прилагоди на природен раст.Симпатична тиква млеко фидер за кученце бебиња, што го прави вашиот хранење полесно и им овозможува да се прилагоди на природен раст.Симпатична тиква млеко фидер за кученце бебиња, што го прави вашиот хранење полесно и им овозможува да се прилагоди на природен раст.Симпатична тиква млеко фидер за кученце бебиња, што го прави вашиот хранење полесно и им овозможува да се прилагоди на природен раст.

Главните својства