.

Kpop Динамит Tapestry Ѕид Виси Дома Декорација Ѕид Ќебе Спална Дневна Соба и Спалната соба Позадина Постер( 60x40inch)

Kpop Динамит Tapestry Ѕид Виси Дома Декорација Ѕид Ќебе Спална Дневна Соба и Спалната соба Позадина Постер(

DEN 405.12

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер Влакна.Висок Квалитет - Жив Уште Трајни Бои Поддржани Од Страна На Напредно Дигитално Печатење Технологија, Може Да Се Користи Како Почетен Ѕид Декорација По Една Партија, На Пикник Или Други Активности.Идеален За Ѕид Hangings, Соба Декорација, Плажа Фрла, Пикник Облека, Тремот Hangings, Tablecloths, Bedspreads, Bedspreads, Ги Покрива Троседот Или Совршен Подарок За Било Кој Повод!.Опремен Со 2 Barb Клипови И 3 Невидливи Помине Куки, Двата Краја На Ѕидот Ќебе Може Да Се Залепи На Ѕидот, Која Е Лесно Да Се Инсталира И Не Ќе Штета На Ѕидот.Рачно Миење Или Благ Машина За Миење, Железо На Ниска Температура, Не Кајгана.Боја : Б-V | Големина : Една Големина.

Главните својства