.

Монтана Silversmiths Државата Наследство Став Западниот Појас Тока (60811)

Монтана Silversmiths Државата Наследство Став Западниот Појас Тока (60811)

DEN 1142.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјали : Месинг и никел плоча над солидна екипа легура.Гаранција : Став токи има 1 година ограничена гаранција за производство на дефекти.Нега : Можете да одржувате вашиот сребрен сјај со повремени ги на влажна крпа.НЕ користите хемиски или абразивни средства за чистење.Димензии : 2.25" W 3.5" H. Одговара : Стандард 1.5" појас зглобот.

Главните својства