.

Луксузен Сибирскиот Mink Крзно 3D Лажни Eyelash LASGOOS Degisn Природни Неуредна Дебели Лажни Трепки 5 Пара/Кутија (A08)

Луксузен Сибирскиот Mink Крзно 3D Лажни Eyelash LASGOOS Degisn Природни Неуредна Дебели Лажни Трепки 5

DEN 215.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

LASGOOS Degisn Повеќето Модерни Mink Крзно Лажни Трепки.Изработени од 100% Сибирскиот Mink Крзно, Живописни и Сјајна и Мека.Секој Пар на Нашите Трепките се Рачно изработени од страна на Нашите Работници.Лесно да се Примени и нема да и Наштетат на Вашите Очи, Суровост-слободни.Пакет : 5 Парови на 3 D Mink Lash.Стил : A08-5 Pairs.

Главните својства