.

Po Chai Апчиња Билни Додаток (Поддржува Имунолошкиот систем и Гастроинтестиналниот Систем) (10 ампули) (3 Кутии)

Po Chai Апчиња Билни Додаток (Поддржува Имунолошкиот систем и Гастроинтестиналниот Систем) (10 ампули) (3 Кутии)

DEN 479.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ексклузивно Дистрибуиран од страна на Краткоденица Медицина Компанија во САД.Ова е САД верзија.Привремено олеснување на гадење.Како да се Користи.Возрасни : Земете една шишенцето, два пати на ден, најмалку два часа, освен.Не надминува повеќе од две ампули на ден.

Главните својства