.

Hanes Мажите Џерси Кратко со Џебови

Hanes Мажите Џерси Кратко со Џебови

DEN 190.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% памук.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Памук-богата џерси мешавина се чувствува како мека како вашиот омилен tee.Нежно еластична корселе со работен drawstring.Страна на предни џебови. 7.5" inseam.Цврсти бои 100% памук.Heathers 60% памук/40% полиестер.Направен во мека и издржливи памук џерси ткаенина, овие панталони ќе го имате секој пат кога ќе сакате да се опуштите.

Главните својства