.

Се Groovy или пак, Човек - Ѕид Уметност Оркестарот на две-тон браун позадина - формулиран уметнички дела фотографија отпечатена на хартија

Се Groovy или пак, Човек - Ѕид Уметност Оркестарот на две-тон браун позадина - формулиран уметнички дела фотографија

DEN 931.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кинескиот ЅИД ОРКЕСТАРОТ ИДЕЈА за една спална соба, бања, den, дневна соба, канцеларија, музика соба, бар, бистри, кафе и многу повеќе!.ВИСОК КВАЛИТЕТ ОТПЕЧАТОЦИ, кои се кул роденден, housewarming или празник подароци за да им даде на вашето семејство и пријатели кои израснале во таа деценија на водење љубов, не војна.Тоа, исто така, ќе се направи одличен декор или рекламирање материјали за 70-тите години-тематските партија.УНИКАТЕН & ОКО-ФАЌАЊЕ - Ова формулиран 70-тите поп-културата ѕид уметност печати прави groovy дизајн изјава и додава карактер, било каде да се прикажува.ПОГОЛЕМА ДОЛГОВЕЧНОСТА - Печатени на Fuji Кристал Архива Хартија за живот на уживање.ПОДГОТВЕНИ ДА СЕ ВРАМЕНИ - Еден формулиран 11x14-инчен уметност печати ќе пристигне, спакуван стан во заштитен плик.Рамката НЕ е вклучена при купувањето.Материјал Тип : Print | Големина : 11" x 14".

Главните својства