.

9/16-18 Машина ХСС и Дел Рака на Дното Допрете, Допрете Америка, T/A54767

9/16-18 Машина ХСС и Дел Рака на Дното Допрете, Допрете Америка, T/A54767

DEN 389.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина : 9/16-18, Материјал : High Speed Челик, Заврши : Соголени (Светла), Стил : На Дното, Сечење На Ветер : Десната Рака, Допрете Големина : 9/16, Конци По Инч : 18. 9/16"-18 Машина ХСС и Дел Рака на Дното Допрете, Допрете Америка, T/A54767.

Главните својства