.

Oumefar Муслимански Кристал Позлатени Ал-Aqsa Џамија Минијатурен Модел на Исламската Зграда Подарок Showpiece Исламската Архитектура Занаетите Сувенир Дома Декорација за ?

Oumefar Муслимански Кристал Позлатени Ал-Aqsa Џамија Минијатурен Модел на Исламската Зграда Подарок Showpiece

DEN 794.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

СТИЛСКИ И ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН:Оваа муслиманска кристал позлатени ал-aqsa џамија минијатурен модел има исклучителен дизајн и текстура.Тоа е уникатен и деликатна, стилски и привлечни, и зрачи со стилски атмосфера.СТИЛСКИ И ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН:Оваа муслиманска кристал позлатени ал-aqsa џамија минијатурен модел има исклучителен дизајн и текстура.Тоа е уникатен и деликатна, стилски и привлечни, и зрачи со стилски атмосфера.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ТИТАНИУМ КРИСТАЛ МАТЕРИЈАЛ:Нашите Ал-Aqsa џамија модел е направен од одбрани квалитетни титаниум кристал материјали, кристално јасна и светла, high-end атмосфера, полна со модерен шарм, со висок квалитет, цврсти и издржливи, и квалитет загарантирана.Парична КАЗНА ИЗРАБОТКА:Нашите муслимански кристал позлатени ал-aqsa џамија минијатурен модел има и парична казна изработка и строга контрола на секој детал.Тоа е дарежлив и практичен, елегантен и модерен.ПОДОБРУВАЊЕ на СТИЛОТ:Нашите Ал-Aqsa џамија модел е составен од кристал база и една џамија.Од далечина, ѕидовите на џамијата се блескав со златна светлина.Во исто време, зелената светлина рефлектирана од кристал намалување на одредување на златна glitz, што го прави ова Ал-Aqsa џамија модел елегантен и луксузен.Постои навестување на елеганција во тоа.Карактеристики : 1. Исклучителен дизајн и текстура, уникатен и деликатна, модерен и атрактивен. 2. Направени од премиум титаниум кристал материјал, одличен квалитет, цврсти и издржливи во употреба. 3. Парична казна изработка, дарежлива и практичен, елегантен и стилски. 4. Тоа може да биде ставен во дневната соба, канцеларија, спална соба, продавници, кабинет, итн. 5. Таа е погодна за декорација, уметничка колекција, благодарност, фестивал, birthday (роденден), подароци, сувенири и активности слави итн.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Тип : Al-Aqsa Џамија Модел Материјал : Титаниум Кристал Процес На Производство : Гравирање Површина Технологија : Позлата Стил : Класични + Религија Моделирање : Архитектура Големина : Прибл. 7 * 7 * 10см / 2.8 * 2.8 * 3.9 во Нето тежина : 330g / само 11,6 оз Пакет Листа : 1 * Ал-Aqsa Џамија Модел Информации : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Главните својства