.

Belkin Зголеми До Безжични Полнење на Пропустливи Планината 10W – Безжични Автомобил Полнач Планината за iPhone 11, 11 Про, Про 11 Max, XS, XS Max, XR, X, 8, 8 Плус / Samsung Галакси S10, Note10 и П?

Belkin Зголеми До Безжични Полнење на Пропустливи Планината 10W – Безжични Автомобил Полнач Планината за iPhone

DEN 1315.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

На Belkin Разлика : Пионер во технологијата и иновациите за 35 години.Дизајниран за Чи-от уреди од Apple и Samsung, вклучувајќи : i Phone 11, 11 Про, Про 11 Max, XS, XS Max, X, XR, 8, 8+ / Samsung Галакси S10, S10+, S10e, Note10, Note10+ и повеќе.Оптимизиран да се достави најбрз безжични полнење за i Phone.Samsung уреди за полнење на 9 W.Лесно и безбедно пристап навигација и други апликации додека се полни.Кабел должина од 3,5 ft. / 1.1 m.Пријави преку лесни пластични предмети – до 3мм.Отклучување брза безжична моќ на патот.Оптимизиран за Apple и Samsung за брз безжичен полнење способности, се Зголеми До 10 W безжична автомобил полнач планината обезбедува висока брзина и моќ се зголеми.Сигурно оружје контрола на телефон, така што одржува близина на безжичен полнач дури и на трнлив патишта за сигурен брзо безжично полнење.Монтажа на пропустливи обезбедува удобен видите и го задржува кул струење на вашиот телефон за да помогне во одржување на оптимална температура за брз безжичен полнење.Погоди на патот и да добијат моќ зголеми при користење на GPS, земајќи hands-free повици, и повеќе.Пакет Содржи : 1 x Belkin Зголеми До Безжични Полнење на Пропустливи Планината 10 W 1 x CLA полнач 1 x Полнење кабел Ова во автомобил полнење на пропустливи планината обезбедува брз безжичен моќта на вашиот паметен телефон и е компатибилен со Apple и Samsung брза безжична полнење способности.Сигурно оружје контрола на телефон, така што одржува близина на безжичен полнач за доследна и сигурен брзо безжично полнење.Добие моќ зголеми при користење на GPS, земајќи hands-free повици, и повеќе.

Главните својства