.

Пакет од 4 Cheerleading Пом Poms 12 инчен 80g Пластична Фолија Метален најгласен поборник Пом Poms за што Навиваат Спорт Деца Возрасни Тимскиот Дух Навива

Пакет од 4 Cheerleading Пом Poms 12 инчен 80g Пластична Фолија Метален најгласен поборник Пом Poms за што Навиваат

DEN 383.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : направен од ЈП пластика со бела тешко пластични дупка рачка; Тие се издржливи и обновливи со добар квалитет.Големина : жица должина : околу. 32 cm/ 12 инчи; Тежина(секоја од нив) : прибл. 80g (грешка опсег : 0 - 5 g).Пакет : на најгласен поборник пом-пом комплет вклучува 4 pack (2 пара) пом-poms, светла металик бои прават младите овации повеќе динамична и атрактивна.Широка примена : овие навиваат poms функција како што навиваат прибор, погоден за спорт игри, како што се фудбал, кошарка, бејзбол, софтбол, хокеј, ватерполо, тенис, голф, итн.Совршен По-Продажбата на Услугата и 100% Задоволство Гарантира, Ако имате незадоволство за вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт.Различни Бои на Cheerleading Пом Poms го направат Вашиот Живот Шарени.

Главните својства