.

Amscan Леопард Мачка Уши Headband, Една Големина, Multicolor

Amscan Леопард Мачка Уши Headband, Една Големина, Multicolor

DEN 307.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

N/A. Увезени.Пакетот вклучува : 1 Леопард Уши Headband - една големина одговара на повеќето деца и возрасни.Карактеристики мека браун леопард печатење ушите со нејасни врвот кафеава и црна прамен.Совршен додаток за ноќта на Вештерките, трик или лекување, Божиќ партии, костимот партии или тематските настани.Оваа пластика headband е покриен со кадифен ткаенина за удобно носење.Објектот Пакет Количина : 1.

Главните својства