.

Panasonic KV-S1057C-MKII Документ Скенер

Panasonic KV-S1057C-MKII Документ Скенер

DEN 3647.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Скенирање на ветер : 70 PPM (Листа Цена - $1295).Автоматско Документ Внесувач (ADF) : 100 Страници.Вклучува Фотографирање Плус Софтвер и Premier OCR Софтвер за Компресија.Оптички Средства Бродови Директно од Производителот и вклучува Бесплатен Превозот.Вклучува 3-Годишно Напредни Размена (AE) Производителот Гаранција.Брз и сигурен KV-S1057 C-MKII десктоп скенер овозможува на вашиот бизнис со скенирање карактеристики вашата потреба.На КВ-S1057 C-MKII вклучува USB 3.1 Интерфејс или Gigabit Ethernet конекција.Без оглед на тоа како ќе се поврзете на вашиот документ менаџмент систем, KV-S1057 C-MKII може да се справи со сите видови на мешани документи од исклучително тенка хартија, долго документи (ЕКГ) да пасоши, па дури и врежана ID картички.Можете дури и може да се автоматизира заеднички скенирање задачи со најмногу 30 програмабилни директно скенирање на работни места од уредот панел.Со стабилна хартија храна механизам, флексибилно поврзување опција, вграден, one-touch скенирање и напредни квалитет на сликата функции, KV-S1057 C-MKII нуди изведба, карактеристики, и да се обезбеди сигурност дека бизниси смета од Panasonic.

Главните својства